צפייה בהיעדרויות עתידיות

ניתן לצפות ברשימת ההיעדרויות המתוכננות לעתיד ע"י לחיצה היעדרויות עתידיות מהתפריט הראשי. הרשימה כוללת:

  • שם התלמיד
  • זמן יציאה
  • זמן חזרה
  • מספר טלפון של התלמיד
  • אפשרות לביטול הבקשה

בפינה השמאלית העליונה של המסך ניתן לעבור בין תצוגת יומן לתצוגת רשימה.

תצוגת יומן

יוצג לוח שנה הכולל את החודש הנוכחי והבא, כאשר עבור כל יום יצוין מספר ההיעדרויות הרשומות לאותו היום, כולל חיווי צבעוני (ירוק עבור מספר נמוך, צהוב עבור מספר בינוני, אדום עבור מספר גבוה).

בלחיצה על תאריך מסוים, תועבר לצפייה בפירוט ההיעדרויות הרשומות לאותו תאריך בתצוגת רשימה.

תצוגת רשימה

מספר ההיעדרויות הרשומות יוצג בכותרת בסוגריים ולאחריו רשימת הפרטים. בכל לילה רשימת היעדרויות העבר תועבר לארכיון וניתן יהיה לצפות בהן רק לפי בקשה.

עבור כל רשומה קיים כפתור "ביטול בקשה" המאפשר את מחיקתה. בלחיצה על הכפתור תישלח הודעה לתלמיד ובקשתו תימחק. עם זאת, מומלץ לוודא מול התלמיד ישירות שהוא מודע לכך שאינו רשאי להיעדר. במקרה של היעדרויות המתרחשות כעת, הכפתור "ביטול בקשה" אינו מאופשר, וביטול הבקשה אפשרי רק ע"י שליחת "קוד ביטול" ממכשיר התלמיד, זאת על מנת לוודא שהתלמיד אכן חזר למוסד בטרם בקשתו נמחקה.

באמצעות שדות החיפוש, ניתן להגביל את הרשימה המוצגת לתאריכים רלוונטיים. השתמש בשדה "מהתאריך" על מנת להציג רק היעדרויות שיחולו החל מתאריך מסוים, בשדה "עד לתאריך" כדי להגביל את הרשימה עד תאריך מסוים, או בשתי השדות במקביל כדי לחפש בטווח תאריכים מסוים (כולל טווח של יום אחד). בכל אחד מהמקרים מס' סך ההיעדרויות המוצגות המופיע בכותרת יתעדכן בהתאם.

CCA.CO.IL © 2018-2019